Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strýček Sam, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strýček Sam zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Strýček Sam. Kreslená ilustrace Strýček Sam je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strýček Sam? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strýček Sam zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Strýček Sam ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1587x1600
1270x1280
800x806
496x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strýček Sam se nachází v sekci Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slepý smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Potápěč zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sešívačka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, obrázek, Strýček Sam, ke stažení, Strýček Sam, klipart, ilustrace, free, zdarma, Muži, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, Twitter, openOffice, plakát, web, kalendář, fotokniha, škola, textové dokumenty, seminární práce, profilovka, časopis, Instagram, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Tučňák ke stáhnutí, ilustrace Ovoce zdarma nebo vektor Ananas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.