Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strýček Sam, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strýček Sam zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Strýček Sam. Kreslená ilustrace Strýček Sam je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strýček Sam? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strýček Sam zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Strýček Sam ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1587x1600
1270x1280
800x806
496x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strýček Sam se nachází v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kompas ke stažení Podívejte se i na klipart Cyklista ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cereálie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Muži, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, Strýček Sam, zdarma, cliparts, Strýček Sam, download, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, časopis, avatar, Facebook, textové dokumenty, webové stránky, články, fotokniha, blog, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pivo ke stažení, ilustrace Čtenářka ke stáhnutí nebo vektor Euro zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.