Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strýček Sam, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strýček Sam zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Strýček Sam. Kreslená ilustrace Strýček Sam je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strýček Sam? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strýček Sam zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strýček Sam ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1587x1600
1270x1280
800x806
496x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strýček Sam je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop zdarma Podívejte se i na ilustrace Žampiony ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Kanady ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, free, kliparty, Strýček Sam, ilustrační obrázek, vektor, grafika, klipart, Muži, cliparts, ke stáhnutí, download, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, web, seminární práce, dokument, openOffice, avatar, word, škola, kalendář, pozvánky, corelDraw, referáty, fotokniha, Facebook, články

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pohádková beruška zdarma, vektor Mop ke stažení nebo obrázek Dominikánská republika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.