Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Stařec, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stařec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stařec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Stařec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stařec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stařec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1346x1600
1076x1280
673x800
421x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 614 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ricardomaia

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stařec je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlomené srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Zlatý dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stařec, klipart, download, vektorový obrázek, obrázek, vektor, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, Muži, Stařec, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, památník, dokument, škola, plakát, Instagram, fotokniha, Pinterest, inkscape, profil, textové dokumenty, openOffice, corelDraw, referáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Klíště zdarma, vektor Humr ke stažení nebo obrázek Klávesy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.