Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Školák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Školák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Školák. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Školák ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Školák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 526 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Školák patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santova asistentka zdarma Podívejte se i na klipart Pečený krocan ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa pokladu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, Muži, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, Školák, free, ke stažení, vektor, cliparts, Školák

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, inkscape, Facebook, office, články, pozvánky, Pinterest, seminární práce, openOffice, fotokniha, dokumenty, PowerPoint, profilovka, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Namibie zdarma, ilustrace Správně ke stažení nebo vektor Lyndon Johnson ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.