Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Školák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Školák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Školák. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Školák ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Školák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 526 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Školák je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Miminko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kobylka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hodina duchů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, Školák, Školák, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, free, vektor, Muži, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, články, fotokniha, Twitter, webové stránky, Instagram, časopis, pozvánky, referáty, dokumenty, seminární práce, word, blog, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Antilopa ke stáhnutí, klipart Bible zdarma nebo ilustrace Salvador ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.