Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Profesor chemie, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Profesor chemie zdarma ke stažení

Profesor chemie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Profesor chemie je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Profesor chemie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Profesor chemie zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Profesor chemie ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1156x1600
925x1280
578x800
361x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 768 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TomBrough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Profesor chemie je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bota ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Anděl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Lotos ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, Muži, vektor, Profesor chemie, free, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Profesor chemie, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, blog, inkscape, referáty, Facebook, Pinterest, památník, corelDraw, textové dokumenty, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí, klipart Vlak piktogram zdarma nebo ilustrace Kávovar ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.