Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Profesor chemie, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Profesor chemie zdarma ke stažení

Profesor chemie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Profesor chemie je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Profesor chemie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Profesor chemie zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Profesor chemie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1156x1600
925x1280
578x800
361x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 768 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TomBrough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Profesor chemie je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pečený krocan zdarma Podívejte se i na obrázek Škraboška ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, vektorový obrázek, download, kliparty, obrázek, Muži, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Profesor chemie, zdarma, ilustrace, Profesor chemie, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, fotokniha, profil, Pinterest, inkscape, word, Twitter, dokument, PowerPoint, památník, openOffice, škola, Facebook, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zelené jablko zdarma, klipart Tapír ke stažení nebo ilustrace Hrozen ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.