Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Policista, Muži pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Policista zdarma ke stažení

Policista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Policista. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Policista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x735
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 972 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Policista se nachází v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gepard ke stažení Podívejte se i na klipart Strašidelný les ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Květ na stromě zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, zdarma, Policista, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, vektorový obrázek, Policista, grafika, free, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, dokument, office, kalendář, web, škola, prezentace, webové stránky, časopis, profilovka, památník, pozvánky, textové dokumenty, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mapa Japonska ke stažení, ilustrace Zřícenina ke stáhnutí nebo vektor Lékařka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.