Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Policista, Muži pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Policista zdarma ke stažení

Policista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Policista. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Policista ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x735
500x459
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 972 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Policista je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Motyčka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Škrabka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mešita ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, klipart, free, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Policista, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, Policista, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, Pinterest, web, blog, časopis, Instagram, fotokniha, dokumenty, avatar, textové dokumenty, škola, inkscape, webové stránky, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Free WiFi ke stáhnutí, vektor Les zdarma nebo obrázek Ruce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.