Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parašutista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parašutista zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Parašutista. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Parašutista. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parašutista ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

777x1600
622x1280
389x800
243x500
78x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 845 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Parašutista je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pejsek ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace PF 2019 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Indonésie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Parašutista, download, free, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, vektor, kliparty, zdarma, grafika, ke stáhnutí, cliparts, Parašutista

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, články, časopis, kalendář, inkscape, Twitter, avatar, památník, pozvánky, web, profil, dokumenty, profilovka, dokument, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Smajlík farmář ke stáhnutí, vektor Mapa Texasu zdarma nebo obrázek Kašna ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.