Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parašutista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parašutista zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Parašutista. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Parašutista. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parašutista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

777x1600
622x1280
389x800
243x500
78x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 845 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Parašutista patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Warszawa 210 zdarma Podívejte se i na vektor Tattoo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Sobi ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, Muži, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, Parašutista, grafika, Parašutista, cliparts, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, textové dokumenty, webové stránky, avatar, Facebook, články, Instagram, škola, profilovka, profil, office, corelDraw, dokument, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mapa Jižní Ameriky zdarma, obrázek Databáze ke stažení nebo klipart Gruzie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.