Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pacient, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pacient zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pacient. Vektorová ilustrace Pacient je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacient zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Pacient ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

503x1600
402x1280
251x800
157x500
50x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 760 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pacient se nachází v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelené slunéčko ke stažení Podívejte se i na klipart Mikuláš a čert ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutý smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, grafika, kliparty, Pacient, Pacient, vektorový obrázek, download, vektor, free, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, Muži, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, PowerPoint, profilovka, textové dokumenty, seminární práce, referáty, Pinterest, word, kalendář, plakát, profil, články, inkscape, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mimino ke stažení, ilustrace Jižní Karolína ke stáhnutí nebo vektor Duch zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.