Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ninja, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ninja zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ninja. Vektorová ilustrace Ninja je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ninja lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ninja zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ninja ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
441x500
141x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 852 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ninja se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Marihuana zakázána ke stažení Podívejte se i na vektor Svíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kolumbie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, Muži, vektor, download, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Ninja, free, cliparts, Ninja, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, word, webové stránky, profilovka, Facebook, dokumenty, corelDraw, články, škola, inkscape, Instagram, referáty, profil, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Toustovač ke stažení, obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí nebo klipart Květ na stromě zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.