Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Miminko, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Miminko zdarma ke stažení

Miminko je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Miminko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Miminko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miminko zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Miminko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 833 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Miminko je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houslový klíč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Velikonoční motiv zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, Muži, free, ilustrace, cliparts, download, grafika, Miminko, obrázek, klipart, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, pozvánky, Facebook, avatar, profilovka, prezentace, dokument, Pinterest, inkscape, referáty, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kádinka ke stáhnutí, klipart Hrozen zdarma nebo ilustrace Motýl ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.