Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mechanik, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mechanik zdarma ke stažení

Mechanik je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mechanik ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mechanik je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční přání ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční perníček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Mechanik, kliparty, ilustrační obrázek, Mechanik, obrázek, Muži, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, klipart, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, textové dokumenty, kalendář, word, pozvánky, seminární práce, dokument, blog, články, plakát, openOffice, dokumenty, Facebook, office, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Chlapeček ke stáhnutí, klipart Papuchalk zdarma nebo ilustrace 31.12. ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.