Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mechanik, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mechanik zdarma ke stažení

Mechanik je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mechanik ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mechanik je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Orel zdarma Podívejte se i na obrázek Šálek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Narcis ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, download, klipart, grafika, Mechanik, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, profilovka, seminární práce, webové stránky, web, inkscape, památník, blog, škola, fotokniha, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Sluníčko zdarma, klipart Antilopa ke stažení nebo ilustrace Vodní meloun ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.