Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mechanik, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mechanik zdarma ke stažení

Mechanik je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mechanik ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mechanik se nachází v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rodina ke stažení Podívejte se i na vektor Koně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Doktorka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, download, ke stáhnutí, vektor, obrázek, klipart, ilustrace, grafika, zdarma, Mechanik, Muži, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, web, dokumenty, inkscape, Pinterest, webové stránky, corelDraw, openOffice, textové dokumenty, škola, fotokniha, PowerPoint, články, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Světluška ke stažení, obrázek Zlatý květ ke stáhnutí nebo klipart Vánoční pohlednice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.