Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lyžař, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyžař zdarma ke stažení

Lyžař je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Lyžař ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lyžař? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Lyžař ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1442
1280x1153
800x721
500x450
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mweckel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lyžař se nachází v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skarab ke stažení Podívejte se i na klipart Semafor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Francie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, ilustrace, zdarma, ke stažení, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Lyžař, free, vektor, ke stáhnutí, Muži, Lyžař, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, časopis, prezentace, dokumenty, profilovka, Instagram, seminární práce, office, web, inkscape, PowerPoint, blog, Pinterest, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Husa ke stažení, ilustrace Pták kiwi ke stáhnutí nebo vektor Sup zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.