Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lyžař, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyžař zdarma ke stažení

Lyžař je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Lyžař ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lyžař? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lyžař ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1442
1280x1153
800x721
500x450
160x144

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mweckel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lyžař je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zavináč ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Prsten zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mitsubishi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, Lyžař, klipart, vektorový obrázek, Muži, grafika, Lyžař, download, kliparty, cliparts, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, corelDraw, dokumenty, články, webové stránky, Twitter, památník, Pinterest, plakát, fotokniha, textové dokumenty, profil, škola, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mapa Malawi ke stáhnutí, vektor Úd zdarma nebo obrázek Fialová ozdoba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.