Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lyžař, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyžař zdarma ke stažení

Lyžař je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Lyžař ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lyžař? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Lyžař ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1442
1280x1153
800x721
500x450
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mweckel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lyžař se nachází v sekci Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Limonáda zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kudlanka nábožná ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stažení, ilustrace, klipart, Muži, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, web, profilovka, fotokniha, Twitter, časopis, blog, Facebook, referáty, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Jmenovka ke stáhnutí, ilustrace Ping pong zdarma nebo vektor Slánka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.