Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lučištník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lučištník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lučištník. Stahujte klipart Lučištník v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lučištník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lučištník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

957x1600
766x1280
478x800
299x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 453 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lučištník je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Mexika zdarma Podívejte se i na ilustrace Broskev ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Teleskop ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, zdarma, ilustrace, Muži, download, free, Lučištník, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, Lučištník

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, památník, corelDraw, office, profilovka, Facebook, inkscape, Pinterest, Twitter, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Meloun zdarma, vektor Štěnice ke stažení nebo obrázek Mapa USA ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.