Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lučištník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lučištník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lučištník. Stahujte klipart Lučištník v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lučištník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lučištník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

957x1600
766x1280
478x800
299x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 453 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lučištník je v sekci Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašák ke stažení Podívejte se i na ilustrace Motorová pila ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jednorožec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, Muži, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Lučištník, download, zdarma, kliparty, cliparts, free, vektor, Lučištník

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, Instagram, Facebook, openOffice, profil, Twitter, články, škola, webové stránky, referáty, textové dokumenty, časopis, plakát, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Znak rak ke stažení, vektor Madagaskar ke stáhnutí nebo obrázek Robot zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.