Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lékař, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lékař zdarma ke stažení

Lékař je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Lékař v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lékař ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1158x1280
724x800
452x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 705 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lékař je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hodiny zdarma Podívejte se i na obrázek Kavárna ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, grafika, kliparty, Lékař, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, vektor, free, obrázek, Lékař, zdarma, ilustrace, Muži

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, inkscape, referáty, word, plakát, PowerPoint, web, Instagram, pozvánky, články, fotokniha, památník, časopis, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Znamení ryby zdarma, klipart Káva ke stažení nebo ilustrace Tiskárna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.