Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lékař, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lékař zdarma ke stažení

Lékař je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Lékař v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lékař ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1158x1280
724x800
452x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 705 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lékař je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šunka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Saxofon zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Motýl ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lékař, ilustrace, ilustrační obrázek, download, Muži, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, obrázek, Lékař, kliparty, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, články, profilovka, dokument, textové dokumenty, dokumenty, Pinterest, pozvánky, inkscape, škola, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Stopky ke stáhnutí, klipart Halloween kočka s dýní zdarma nebo ilustrace Pneumatika ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.