Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuchař, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchař zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuchař. Klipart Kuchař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuchař? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kuchař ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kuchař je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašidelné dýně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kočka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Plazmová televize ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, ke stažení, klipart, kliparty, Kuchař, obrázek, grafika, ilustrace, Kuchař, free, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, seminární práce, webové stránky, Twitter, pozvánky, inkscape, dokumenty, blog, Instagram, články, časopis, web, fotokniha, word, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Elektromobil ke stáhnutí, klipart Mleté maso zdarma nebo ilustrace Hyundai Getz ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?