Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuchař, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchař zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuchař. Klipart Kuchař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuchař? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuchař ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuchař se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ježíš ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Tibetu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Studentka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, download, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Kuchař, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, Kuchař, free, Muži, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, Instagram, inkscape, PowerPoint, pozvánky, časopis, profilovka, web, textové dokumenty, články, památník, seminární práce, Twitter, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Valentýnské srdce ke stažení, obrázek Mapa Austrálie ke stáhnutí nebo klipart Oregon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?