Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuchař, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchař zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuchař. Klipart Kuchař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuchař? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuchař ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuchař se nachází v sekci Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Budík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Strýček Sam zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace brambory ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, Kuchař, klipart, ke stáhnutí, download, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, Kuchař, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, plakát, fotokniha, webové stránky, inkscape, blog, památník, profilovka, referáty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Fotbalista ke stáhnutí, obrázek Cizrna zdarma nebo klipart Telefon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?