Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuchař, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchař zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuchař. Klipart Kuchař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuchař? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuchař ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kuchař je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Princ zdarma Podívejte se i na ilustrace Guiro ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sobi ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, Kuchař, download, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, free, cliparts, Kuchař, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, webové stránky, dokument, referáty, web, textové dokumenty, škola, profilovka, časopis, blog, profil, kalendář, inkscape, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Motocykl zdarma, vektor Andorra ke stažení nebo obrázek Papež ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?