Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovář, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovář. Klipart Kovář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Kovář ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

689x1600
551x1280
800x1857
215x500
69x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 565 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kovář patří do sekce Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svazijsko zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Bhútánu ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Kovář, free, obrázek, cliparts, zdarma, klipart, Muži, kliparty, download, Kovář, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, referáty, profilovka, škola, profil, webové stránky, kalendář, avatar, openOffice, prezentace, seminární práce, office, fotokniha, Facebook, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i klipart Auto zdarma, ilustrace Blijící smajlík ke stažení nebo vektor Cuketa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.