Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovář, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovář. Klipart Kovář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kovář ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

689x1600
551x1280
800x1857
215x500
69x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 565 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kovář je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Keltský kříž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kršna jantra zdarma Mohl by vás také zajímat vektor UFO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Kovář, ke stažení, ilustrace, Kovář, zdarma, obrázek, download, free, kliparty, vektor, vektorový obrázek, Muži, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, prezentace, referáty, kalendář, web, dokumenty, profilovka, plakát, PowerPoint, office, openOffice, Instagram, Twitter, blog, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Koště ke stáhnutí, klipart Singapur zdarma nebo ilustrace Bizon ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.