Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovář, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovář. Klipart Kovář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kovář ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

689x1600
551x1280
800x1857
215x500
69x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 565 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kovář je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pelikán ke stažení Podívejte se i na ilustrace Láhev vína ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Popcorn zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, grafika, Kovář, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, klipart, Kovář, ilustrace, zdarma, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, profil, referáty, články, Twitter, textové dokumenty, seminární práce, kalendář, PowerPoint, pozvánky, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pavučina ke stažení, vektor Silueta ježibaby ke stáhnutí nebo obrázek 31.12. zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.