Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klaun, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klaun zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klaun. Stahujte klipart Klaun v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klaun? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klaun zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Klaun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 212 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Klaun patří do sekce Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mop zdarma Podívejte se i na klipart Černá ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Klaun, grafika, zdarma, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Klaun, kliparty, Muži, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, web, avatar, kalendář, dokument, referáty, Twitter, office, corelDraw, časopis, profilovka, profil, fotokniha, pozvánky, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Květák zdarma, ilustrace Teleskop ke stažení nebo vektor Gril ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.