Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klaun, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klaun zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klaun. Stahujte klipart Klaun v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klaun? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klaun zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klaun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 212 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klaun je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Frakční baňka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Džus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Housenka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Klaun, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, download, Klaun, kliparty, Muži, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, blog, škola, web, referáty, PowerPoint, pozvánky, textové dokumenty, časopis, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Databáze ke stažení, vektor Pastelka ke stáhnutí nebo obrázek Treska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.