Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapitán, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapitán zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kapitán. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitán zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Kapitán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1514x1600
1211x1280
757x800
473x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 145 581 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kapitán se nachází v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pečený krocan ke stažení Podívejte se i na klipart Dámské toalety ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Rychlovarná konvice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Kapitán, grafika, vektorový obrázek, zdarma, Muži, kliparty, obrázek, vektor, Kapitán, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, Pinterest, dokumenty, inkscape, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, kalendář, dokument, referáty, profil, Twitter, články, office

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Kyrgystán ke stažení, ilustrace Vajíčko ke stáhnutí nebo vektor Mrkající smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.