Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapitán, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapitán zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kapitán. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitán zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapitán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1514x1600
1211x1280
757x800
473x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 581 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kapitán je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lanovka zdarma Podívejte se i na obrázek Vodní meloun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sluníčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, download, kliparty, Muži, vektor, Kapitán, ke stažení, free, Kapitán, cliparts, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, PowerPoint, inkscape, word, blog, Facebook, corelDraw, články, plakát, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Slunečno zdarma, klipart Vikingská loď ke stažení nebo ilustrace Velikonoční vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.