Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Indián, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Indián zdarma ke stažení

Indián je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Indián je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Indián? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Indián zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Indián ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1136x1600
909x1280
568x800
355x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 450 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Indián je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Moucha ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tattoo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Humr ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, free, download, ke stáhnutí, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Indián, obrázek, Indián, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, seminární práce, PowerPoint, avatar, inkscape, webové stránky, dokument, corelDraw, prezentace, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Lucerna ke stáhnutí, klipart Langusta zdarma nebo ilustrace Okurka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.