Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Horník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horník zdarma ke stažení

Horník je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Horník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Horník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1582
1280x1266
800x791
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 200 186 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Horník je v sekci Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tukan ke stažení Podívejte se i na obrázek Jahůdky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Doktorka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, ke stáhnutí, Muži, Horník, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, klipart, free, Horník, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, webové stránky, textové dokumenty, seminární práce, Facebook, články, kalendář, památník, office, profil, Pinterest, word, fotokniha, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek PF 2019 ke stažení, klipart Skladiště ke stáhnutí nebo ilustrace Cibule zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.