Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Horník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horník zdarma ke stažení

Horník je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Horník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horník ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1582
1280x1266
800x791
500x494
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 186 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Horník je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostýmy ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Větrák zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Karatistka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Horník, download, Muži, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, klipart, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrace, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, textové dokumenty, Facebook, corelDraw, pozvánky, články, webové stránky, prezentace, Instagram, fotokniha, časopis, památník, Twitter, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Nikola Tesla ke stáhnutí, vektor Junonia coenia zdarma nebo obrázek Vysokozdvižný vozík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.