Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Horník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horník zdarma ke stažení

Horník je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Horník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Horník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1582
1280x1266
800x791
500x494
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 186 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Horník patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá ryba zdarma Podívejte se i na vektor Fialový motýl ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Laktóza ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Horník, free, download, Horník, cliparts, kliparty, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektor, vektorový obrázek, Muži

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, pozvánky, kalendář, blog, dokument, avatar, inkscape, seminární práce, plakát, prezentace, word, web, dokumenty, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Růžová ozdoba zdarma, obrázek Mrakodrap ke stažení nebo klipart Kytička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.