Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havíř, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havíř zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Havíř. Vektorová ilustrace Havíř je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Havíř? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Havíř ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 306 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Havíř je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Včela ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mol zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Svíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Havíř, ilustrace, download, cliparts, ke stažení, Havíř, ke stáhnutí, free, kliparty, Muži, grafika

Doporučené použití klipartu: office, památník, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, Twitter, články, dokumenty, seminární práce, škola, Pinterest, openOffice, dokument, plakát, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Slepice ke stáhnutí, klipart Pštros zdarma nebo ilustrace Lev ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.