Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havíř, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havíř zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Havíř. Vektorová ilustrace Havíř je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Havíř? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Havíř ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 306 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Havíř se nachází v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Neuron ke stažení Podívejte se i na vektor Jmenovka na dárky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Tramvaj piktogram zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, grafika, Havíř, download, vektor, kliparty, cliparts, Havíř, ilustrace, klipart, obrázek, free, Muži

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, office, referáty, textové dokumenty, plakát, inkscape, corelDraw, word, seminární práce, články, prezentace, kalendář, památník, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Martináč měsíčitý ke stažení, obrázek Cizrna ke stáhnutí nebo klipart Toustovač zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.