Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havíř, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havíř zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Havíř. Vektorová ilustrace Havíř je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Havíř? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Havíř ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 306 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Havíř patří do sekce Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Studna zdarma Podívejte se i na klipart Anemometr ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Muži, cliparts, download, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, Havíř, ilustrace, vektor, free, klipart, Havíř, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, Pinterest, openOffice, Facebook, prezentace, inkscape, textové dokumenty, office, pozvánky, word, kalendář, profilovka, corelDraw, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Inline bruslařka zdarma, ilustrace Valentýnská srdíčka ke stažení nebo vektor Mapa Peru ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.