Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfista, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfista zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Golfista. Kreslená ilustrace Golfista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Golfista? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Golfista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

903x1600
722x1280
451x800
282x500
90x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Golfista se nachází v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sedmikráska ke stažení Podívejte se i na vektor Airbus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Elektrický článek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, Golfista, kliparty, Golfista, Muži, free, download, vektor, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, textové dokumenty, dokument, Pinterest, památník, seminární práce, fotokniha, Twitter, kalendář, PowerPoint, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Brazílie ke stažení, obrázek Párek v rohlíku ke stáhnutí nebo klipart Ovce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.