Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfista, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfista zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Golfista. Kreslená ilustrace Golfista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Golfista? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Golfista ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

903x1600
722x1280
451x800
282x500
90x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Golfista je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Nizozemí ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dalekohled zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zářivka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Muži, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, Golfista, klipart, vektor, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, free, zdarma, ilustrace, Golfista

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, seminární práce, dokument, dokumenty, blog, časopis, Facebook, prezentace, textové dokumenty, památník, profil, openOffice, plakát, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Globus ke stáhnutí, klipart Znak kozoroh zdarma nebo ilustrace Gejša hudebnice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.