Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfista, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfista zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Golfista. Kreslená ilustrace Golfista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Golfista? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Golfista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

903x1600
722x1280
451x800
282x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Golfista patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chameleon zdarma Podívejte se i na klipart Jeřáb ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, Muži, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, Golfista, download, Golfista, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, profil, word, PowerPoint, Pinterest, office, Facebook, škola, památník, pozvánky, profilovka, openOffice, plakát, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mapa Zambie zdarma, ilustrace Strakatá ozdoba ke stažení nebo vektor Pouta ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.