Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Frankenstein, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Frankenstein zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Frankenstein. Stahujte klipart Frankenstein v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Frankenstein ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1181
800x738
500x461
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 337 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Studio-Hades

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Frankenstein je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šálek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tetování zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Srdíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, Frankenstein, klipart, kliparty, zdarma, grafika, download, ilustrace, ke stažení, Muži, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, corelDraw, profil, avatar, pozvánky, kalendář, dokumenty, fotokniha, články, škola, word, office, Pinterest, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Severní Korea ke stáhnutí, klipart Romantický dárek zdarma nebo ilustrace Smajlík čert ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.