Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Frankenstein, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Frankenstein zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Frankenstein. Stahujte klipart Frankenstein v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Frankenstein ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1181
800x738
500x461
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 337 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Studio-Hades

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Frankenstein se nachází v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Konipas ke stažení Podívejte se i na vektor BMW touring ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Melíry zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, zdarma, Frankenstein, Muži, ke stáhnutí, klipart, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, Frankenstein

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, profilovka, seminární práce, prezentace, office, plakát, dokumenty, Facebook, webové stránky, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Banjo ke stažení, obrázek Sada smajlíků ke stáhnutí nebo klipart Jaro zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.