Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotograf, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fotograf zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fotograf. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fotograf ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fotograf ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 177 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fotograf je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kačer ke stažení Podívejte se i na ilustrace Přejezd značka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart SMS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, grafika, zdarma, download, Fotograf, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Fotograf, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, Pinterest, dokument, PowerPoint, fotokniha, web, webové stránky, prezentace, openOffice, blog, články, referáty, office, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Sova ke stažení, vektor Globus ke stáhnutí nebo obrázek Narcis zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.