Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotograf, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fotograf zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fotograf. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fotograf ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotograf ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 177 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotograf se nachází v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa se sobem ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rovníková Guinea zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ústřičník velký ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Fotograf, kliparty, cliparts, download, Muži, ke stažení, Fotograf, ilustrace, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, památník, časopis, openOffice, referáty, blog, PowerPoint, kalendář, škola, word, články, prezentace, inkscape, Facebook, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zdravotní sestřička ke stáhnutí, obrázek Dětský vláček zdarma nebo klipart Píšťalka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.