Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dítě, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dítě zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dítě. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dítě v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dítě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dítě je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Déšť zdarma Podívejte se i na ilustrace Steak ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Muži, vektorový obrázek, ilustrace, download, vektor, Dítě, grafika, cliparts, Dítě, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, webové stránky, památník, office, Facebook, seminární práce, dokumenty, profil, profilovka, články, dokument, inkscape, PowerPoint, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kostarika zdarma, vektor Triceratops ke stažení nebo obrázek Červená cibule ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.