Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Děda, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Děda. Kreslená ilustrace Děda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Děda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Děda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Děda je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santova lebka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Nigeru ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vlaštovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Muži, download, free, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, Děda, Děda, kliparty, cliparts, zdarma, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, Facebook, inkscape, textové dokumenty, avatar, Pinterest, fotokniha, Instagram, web, Twitter, pozvánky, PowerPoint, seminární práce, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Secesní plakát ke stažení, vektor Silvestrovská půlnoc ke stáhnutí nebo obrázek Ovečka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.