Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Děda, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Děda. Kreslená ilustrace Děda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Děda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Děda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Děda patří do sekce Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Indián zdarma Podívejte se i na klipart Ohňostroj ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, Děda, ilustrace, cliparts, Muži, zdarma, klipart, Děda, kliparty, grafika, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, textové dokumenty, webové stránky, plakát, dokument, Pinterest, památník, Twitter, blog, profilovka, prezentace, Facebook, office, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Vánoční ozdoba zdarma, ilustrace Dům ke stažení nebo vektor Recyklace ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.