Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Děda, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Děda. Kreslená ilustrace Děda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Děda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Děda je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ronald Reagan ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pelikán zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krab ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Děda, Děda, grafika, vektor, zdarma, vektorový obrázek, klipart, free, ke stažení, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, články, kalendář, plakát, referáty, corelDraw, office, profil, fotokniha, avatar, seminární práce, web, památník, blog, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Sršeň ke stáhnutí, klipart Vlk zdarma nebo ilustrace Vědec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.