Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cyklista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cyklista zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cyklista. Klipart Cyklista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cyklista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cyklista je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Floridy zdarma Podívejte se i na obrázek Brazilská mapa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Maroka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, free, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Cyklista, klipart, cliparts, kliparty, download, ilustrace, Muži

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, blog, office, webové stránky, škola, referáty, avatar, openOffice, pozvánky, Pinterest, časopis, PowerPoint, corelDraw, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Myš zdarma, klipart Banjo ke stažení nebo ilustrace Budík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.