Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cyklista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cyklista zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cyklista. Klipart Cyklista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Cyklista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cyklista se nachází v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá oliva ke stažení Podívejte se i na klipart Skladiště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Palačinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ilustrace, grafika, ke stažení, Muži, ke stáhnutí, Cyklista, download, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, Cyklista

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, prezentace, dokumenty, články, fotokniha, profilovka, referáty, časopis, web, textové dokumenty, Twitter, Facebook, webové stránky, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mapa Texasu ke stažení, ilustrace Štastný Nový rok ke stáhnutí nebo vektor Mangostana lahodná zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.