Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cyklista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cyklista zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cyklista. Klipart Cyklista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cyklista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cyklista je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žena s nepovedeným účesem ke stažení Podívejte se i na ilustrace Otázka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Salvador Allende zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cyklista, download, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, klipart, Muži, obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, dokumenty, blog, dokument, pozvánky, škola, časopis, články, corelDraw, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Trumpeta ke stažení, vektor Lektvar ke stáhnutí nebo obrázek Víla zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.