Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenář, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenář zdarma ke stažení

Čtenář je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Čtenář je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čtenář lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čtenář ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 854 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nlyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čtenář je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hercule Poirot ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žena za počítačem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Francie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, Muži, free, kliparty, download, vektorový obrázek, cliparts, klipart, Čtenář, vektor, ke stažení, ilustrace, Čtenář, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, časopis, Twitter, PowerPoint, webové stránky, památník, Facebook, avatar, word, Instagram, inkscape, profil, články, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Albert Einstein ke stažení, vektor Ohlašovna požáru ke stáhnutí nebo obrázek Veselý duch zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.