Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenář, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenář zdarma ke stažení

Čtenář je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Čtenář je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čtenář lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čtenář ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 854 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nlyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čtenář je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotoaparát ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek jin-jang zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zmrzlinový pohár ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, grafika, kliparty, free, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Muži, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, referáty, word, dokument, avatar, prezentace, články, profilovka, PowerPoint, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Pivní lahev ke stáhnutí, klipart Věštkyně zdarma nebo ilustrace Ankh ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.