Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenář, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenář zdarma ke stažení

Čtenář je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Čtenář je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čtenář lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čtenář ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 854 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nlyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čtenář se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otazník ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Jetel zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mitsubishi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Čtenář, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, download, kliparty, Čtenář, obrázek, Muži, ke stažení, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, prezentace, corelDraw, pozvánky, fotokniha, webové stránky, časopis, inkscape, dokumenty, word, seminární práce, kalendář, openOffice, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Větrná elektrárna ke stáhnutí, obrázek Velikonoční zajíček zdarma nebo klipart Straka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.