Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chlapeček, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chlapeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Chlapeček. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chlapeček ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Chlapeček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Chlapeček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 850 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamid

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chlapeček patří do sekce Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kopečková zmrzlina zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Vietnamu ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Venuše ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chlapeček, vektor, Muži, grafika, cliparts, ke stáhnutí, Chlapeček, obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrace, download, klipart, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, dokument, plakát, corelDraw, Facebook, referáty, prezentace, webové stránky, Instagram, kalendář, PowerPoint, openOffice, škola, web

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Gejša zdarma, ilustrace Kávovar ke stažení nebo vektor Mapa Sýrie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.