Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlapec, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlapec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chlapec. Stahujte klipart Chlapec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chlapec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chlapec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 545 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chlapec je v sekci Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chleba ke stažení Podívejte se i na obrázek Jahoda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ibis zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chlapec, Muži, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, kliparty, Chlapec, ilustrace, zdarma, download, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, Facebook, seminární práce, památník, pozvánky, web, referáty, Pinterest, webové stránky, dokumenty, dokument, profil, Twitter, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Ještěrka ke stažení, klipart Znak býk ke stáhnutí nebo ilustrace Třešeň zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.