Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlap, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlap zdarma ke stažení

Chlap je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chlap je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chlap ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1043x1280
652x800
407x500
131x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 266 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chlap se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Republika Kongo ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kávovník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Muži, grafika, cliparts, ilustrace, zdarma, Chlap, free, download, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, textové dokumenty, seminární práce, Instagram, památník, Twitter, PowerPoint, web, Facebook, referáty, prezentace, blog, dokument, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Nápis LOVE ke stáhnutí, obrázek Pyramida zdarma nebo klipart 2019 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.