Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlap, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlap zdarma ke stažení

Chlap je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chlap je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chlap ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1043x1280
652x800
407x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 266 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chlap je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Starý sporťák zdarma Podívejte se i na obrázek Policajt ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pohlednice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Chlap, Chlap, vektorový obrázek, cliparts, download, ke stažení, klipart, obrázek, free, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Muži, vektor

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, plakát, textové dokumenty, kalendář, škola, Twitter, profil, prezentace, inkscape, PowerPoint, Pinterest, památník, blog, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Recyklace zdarma, klipart Opice ke stažení nebo ilustrace Zlomené srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.