Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlap, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlap zdarma ke stažení

Chlap je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chlap je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chlap ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1043x1280
652x800
407x500
131x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 266 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chlap je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená kytka ke stažení Podívejte se i na obrázek Pozor vlak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kapusta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, kliparty, download, ke stažení, ilustrace, Chlap, vektor, klipart, zdarma, free, Chlap, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, pozvánky, word, inkscape, web, časopis, Pinterest, profilovka, PowerPoint, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Dharma ke stažení, klipart Fialová kopretina ke stáhnutí nebo ilustrace Vlak piktogram zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.