Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černošský policista, Muži zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černošský policista zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černošský policista. Klipart Černošský policista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Černošský policista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černošský policista ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černošský policista se nachází v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dudek chocholatý ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Komár zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodina duchů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, ke stažení, download, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, cliparts, ilustrace, grafika, klipart, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, Černošský policista

Doporučené použití klipartu: dokument, články, Facebook, web, inkscape, webové stránky, dokumenty, seminární práce, památník, openOffice, office, Pinterest, prezentace, textové dokumenty, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mozart ke stáhnutí, obrázek Vitamín C zdarma nebo klipart Párek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.