Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černošský policista, Muži zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černošský policista zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černošský policista. Klipart Černošský policista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Černošský policista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černošský policista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černošský policista je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myš zdarma Podívejte se i na obrázek Petriho miska ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, zdarma, ke stažení, obrázek, Černošský policista, ke stáhnutí, grafika, cliparts, Černošský policista, vektor, download, free, ilustrace, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, dokumenty, dokument, Facebook, blog, office, web, openOffice, Pinterest, články, Instagram, časopis, kalendář, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Muktada Sadr zdarma, klipart Smějící se kytka ke stažení nebo ilustrace Kosmonaut ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.