Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Byznysmen, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Byznysmen zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Byznysmen. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Byznysmen ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Byznysmen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Byznysmen zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Byznysmen ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
800x1027
389x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 121 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: msewtz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Byznysmen se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bonbon ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Corvette zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, zdarma, ke stáhnutí, download, free, ilustrace, ke stažení, kliparty, cliparts, Byznysmen, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Byznysmen, Muži

Doporučené použití klipartu: referáty, fotokniha, office, webové stránky, články, inkscape, seminární práce, avatar, profilovka, web, Twitter, word, PowerPoint, prezentace, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Myanmar ke stáhnutí, obrázek Pozor, duchové zdarma nebo klipart Peugeot 206 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.