Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Byznysmen, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Byznysmen zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Byznysmen. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Byznysmen ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Byznysmen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Byznysmen zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Byznysmen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
800x1027
389x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 121 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: msewtz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Byznysmen je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mikro SD karta zdarma Podívejte se i na obrázek Velikonoční vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Muži, download, grafika, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, Byznysmen, klipart, kliparty, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, Facebook, škola, Twitter, seminární práce, inkscape, referáty, PowerPoint, blog, dokumenty, corelDraw, prezentace, pozvánky, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hasič zdarma, klipart Červená paprika ke stažení nebo ilustrace Etiopie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.