Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Běžec, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Běžec zdarma ke stažení

Běžec je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Běžec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Běžec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 620 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Běžec je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sporťák ke stažení Podívejte se i na obrázek Motorka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Historická tramvaj zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, download, kliparty, Muži, vektor, grafika, Běžec

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, textové dokumenty, prezentace, dokumenty, profil, Pinterest, webové stránky, seminární práce, pozvánky, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Halloween kočka s dýní ke stažení, klipart Strašidelný hrad ke stáhnutí nebo ilustrace Hodina duchů zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.