Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Běžec, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Běžec zdarma ke stažení

Běžec je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Běžec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Běžec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 620 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Běžec se nachází v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Střelec ke stažení Podívejte se i na klipart Malajsie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Růžičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, vektorový obrázek, Běžec, Muži, Běžec, grafika, download, cliparts, obrázek, free, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, profil, dokument, Instagram, Twitter, kalendář, Facebook, plakát, referáty, inkscape, prezentace, blog, openOffice, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Rak ke stažení, ilustrace Chléb a víno ke stáhnutí nebo vektor Ledňáček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.