Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Batole, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batole zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Batole. Obrázek Batole je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Batole? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Batole ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 306 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Batole je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znamení ryby zdarma Podívejte se i na ilustrace Špagety ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mexiko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Batole, download, vektorový obrázek, obrázek, Batole, ilustrační obrázek, free, zdarma, cliparts, grafika, ilustrace, ke stažení, kliparty, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, Instagram, profil, články, blog, dokument, openOffice, PowerPoint, dokumenty, plakát, pozvánky, seminární práce, avatar, office

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Slovenska zdarma, vektor Znamení blíženci ke stažení nebo obrázek Šálek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.