Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Batole, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batole zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Batole. Obrázek Batole je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Batole? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Batole ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 306 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Batole je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená paprika ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kočárek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, zdarma, Muži, ke stáhnutí, free, vektor, download, klipart, vektorový obrázek, Batole, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, pozvánky, Twitter, referáty, prezentace, blog, dokumenty, památník, Pinterest, office, Facebook, články, webové stránky, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Teploměr ke stáhnutí, klipart Megafon zdarma nebo ilustrace Srdíčka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.