Kliparty a Obrázky zdarma

Vektorový obrázek klipart Barack Obama s tématem do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Barack Obama
Barack Obama


Vektorový klipart Barack Obama ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1015x1280
800x1009
396x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 166 Bajtů)

Autor ilustrace: rg1024


Obrázek Barack Obama je v kategorii Obrázky ke stažení

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Formule zdarma Podívejte se i na obrázek Formule ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Formule ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: , grafika, Barack Obama, obrázek, Barack Obama, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, download, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, textové dokumenty, plakát, openOffice, kalendář, pozvánky, časopis, profil, fotokniha, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Formule zdarma, klipart Formule ke stažení nebo ilustrace Formule ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.