Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart USA, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USA zdarma ke stažení

USA je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USA zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart USA ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 713 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: bnielsen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek USA je v sekci Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lyžař ke stažení Podívejte se i na obrázek Jednorožec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kolo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, USA, cliparts, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, zdarma, Mapy, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, blog, plakát, PowerPoint, prezentace, články, seminární práce, word, fotokniha, pozvánky, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Evropy ke stažení, klipart Ďáblík ke stáhnutí nebo ilustrace zelená oliva zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.