Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart USA, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USA zdarma ke stažení

USA je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USA zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart USA ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 713 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bnielsen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek USA je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Papež ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Somálsko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, download, vektor, vektorový obrázek, klipart, cliparts, free, Mapy, ke stáhnutí, USA, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, pozvánky, web, office, seminární práce, památník, PowerPoint, referáty, inkscape, corelDraw, škola, profil, fotokniha, dokument, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Velryba ke stáhnutí, klipart Červenka obecná zdarma nebo ilustrace Pudink ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.