Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Směrová růžice, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Směrová růžice zdarma ke stažení

Směrová růžice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Směrová růžice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Směrová růžice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Směrová růžice je v sekci Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zátka ke stažení Podívejte se i na obrázek Gramofon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sexy eyes zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Směrová růžice, kliparty, vektor, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, Směrová růžice, ilustrační obrázek, free, Mapy, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, corelDraw, Pinterest, prezentace, škola, openOffice, Twitter, památník, blog, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Věštkyně ke stažení, klipart Humr ke stáhnutí nebo ilustrace Fitness zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?