Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Směrová růžice, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Směrová růžice zdarma ke stažení

Směrová růžice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Směrová růžice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Směrová růžice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Směrová růžice je v sekci Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Byznysmen ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jimmy Carter ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Doktorka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Směrová růžice, obrázek, cliparts, Mapy, ilustrační obrázek, Směrová růžice, klipart, ke stažení, grafika, zdarma, vektor, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, Twitter, památník, dokument, avatar, textové dokumenty, kalendář, Instagram, openOffice, prezentace, časopis, Facebook, seminární práce, pozvánky, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Tři králové ke stažení, vektor Dharma ke stáhnutí nebo obrázek Plakající smajlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?