Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Minnesota, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Minnesota zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Minnesota. Klipart Minnesota je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Minnesota? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minnesota zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Minnesota ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1017
1280x814
800x508
500x318
160x102

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 337 888 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arohletter1

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Minnesota je v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Švýcarsko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jezdec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Královna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Minnesota, kliparty, ilustrace, obrázek, Minnesota, ilustrační obrázek, download, zdarma, klipart, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, textové dokumenty, word, profilovka, openOffice, památník, kalendář, pozvánky, inkscape, PowerPoint, office, dokument, Twitter, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zákaz psů ke stáhnutí, klipart Tramvaj piktogram zdarma nebo ilustrace Guyana ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.