Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Polska, Mapy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Polska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Polska. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Polska nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Mapa Polska v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Polska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa Polska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bocian

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa Polska se nachází v kategorii Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnská srdíčka ke stažení Podívejte se i na vektor Estonsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hlasitost zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, cliparts, Mapy, ke stáhnutí, grafika, Mapa Polska, Mapa Polska, zdarma, kliparty, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, škola, Pinterest, prezentace, články, Facebook, webové stránky, časopis, referáty, plakát, kalendář, Twitter, office, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Stehlík ke stažení, obrázek CD ke stáhnutí nebo klipart Tužka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.