Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Polska, Mapy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Polska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Polska. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Polska nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Mapa Polska v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Polska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Polska ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Bocian

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Polska je v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cirkus ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Porcování hovězího zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Domina ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, cliparts, kliparty, Mapy, ke stažení, klipart, Mapa Polska, free, grafika, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, profilovka, dokumenty, Pinterest, prezentace, seminární práce, PowerPoint, word, Facebook, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hlemýžď ke stáhnutí, klipart Prvosenka zdarma nebo ilustrace Škoda Fabia ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.