Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Polska, Mapy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Polska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Polska. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Polska nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Mapa Polska v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Polska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Polska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bocian

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Polska je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kudlanka nábožná zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční medvídek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, Mapy, ilustrace, kliparty, free, grafika, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, Mapa Polska, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, blog, web, památník, seminární práce, webové stránky, fotokniha, dokumenty, Facebook, profilovka, word, Twitter, avatar, referáty, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Angkor Vat zdarma, vektor Spící čtenářka ke stažení nebo obrázek Lenin ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.