Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Německa, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Německa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Německa. Kreslená ilustrace Mapa Německa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Německa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1130x1600
904x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 553 538 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Helm42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa Německa se nachází v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Monarcha ke stažení Podívejte se i na klipart Bábovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bagr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Mapy, Mapa Německa, free, kliparty, vektor, ke stažení, ilustrace, grafika, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, Facebook, kalendář, avatar, word, corelDraw, web, dokument, textové dokumenty, profilovka, referáty, office, openOffice, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Lokomotiva ke stažení, ilustrace Malcolm X ke stáhnutí nebo vektor Pravěká bojovnice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.