Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Německa, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Německa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Německa. Kreslená ilustrace Mapa Německa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Německa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1130x1600
904x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 553 538 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Helm42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Německa je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Jižní Ameriky zdarma Podívejte se i na obrázek Bota ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Paragraf ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, kliparty, Mapa Německa, ke stáhnutí, Mapa Německa, klipart, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, web, Pinterest, inkscape, dokumenty, word, škola, plakát, PowerPoint, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Krabice mléka zdarma, klipart Moskvič 407 ke stažení nebo ilustrace Houslový klíč ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.