Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Německa, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Německa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Německa. Kreslená ilustrace Mapa Německa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Německa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1130x1600
904x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 553 538 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Helm42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Německa je v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Foukací harmonika ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Husa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Rybí kost ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, Mapy, Mapa Německa, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, klipart, Mapa Německa, obrázek, vektorový obrázek, free, vektor, download

Doporučené použití klipartu: blog, web, seminární práce, word, PowerPoint, pozvánky, dokument, Facebook, kalendář, články, škola, webové stránky, office, časopis, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Žába ke stáhnutí, vektor Bill Clinton zdarma nebo obrázek Ortodoxní katedrála ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.