Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Maroka, Mapy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Maroka zdarma ke stažení

Mapa Maroka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Mapa Maroka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mapa Maroka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Maroka zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa Maroka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1282
1280x1025
800x641
500x400
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 819 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa Maroka se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hranolky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Modrá květina zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, free, vektorový obrázek, Mapa Maroka, ilustrace, grafika, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, download, Mapa Maroka, Mapy, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, avatar, profil, dokument, plakát, profilovka, dokumenty, blog, Instagram, referáty, corelDraw, pozvánky, webové stránky, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Náruživá kuřačka ke stáhnutí, obrázek Klobása zdarma nebo klipart Mapa Severní Ameriky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.