Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa Islandu, Mapy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Islandu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mapa Islandu. Klipart Mapa Islandu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Islandu zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Islandu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1108
1280x887
800x554
500x346
160x111

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 374 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Islandu je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vozíček zdarma Podívejte se i na obrázek Zlomené srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapy, ke stažení, download, zdarma, klipart, Mapa Islandu, free, grafika, Mapa Islandu, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, web, Instagram, inkscape, office, památník, fotokniha, Twitter, kalendář, avatar, referáty, plakát, dokumenty, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Důlní vozík zdarma, klipart Jestřáb ke stažení nebo ilustrace Krteček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.