Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa Islandu, Mapy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Islandu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mapa Islandu. Klipart Mapa Islandu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Islandu zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Islandu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1108
1280x887
800x554
500x346
160x111

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 374 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa Islandu se nachází v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Happy New Year ke stažení Podívejte se i na klipart Bluma ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dwight Eisenhower zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Mapa Islandu, Mapy, obrázek, klipart, vektor, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Mapa Islandu, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, seminární práce, Pinterest, články, prezentace, word, plakát, Facebook, openOffice, fotokniha, corelDraw, škola, dokument, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Slon ke stažení, ilustrace Páv ke stáhnutí nebo vektor Ozdoba se stromky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.