Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa České republiky, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mapa České republiky. Klipart Mapa České republiky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa České republiky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa České republiky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x282
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 557 476 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa České republiky je v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Německa zdarma Podívejte se i na ilustrace Rumunsko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, grafika, cliparts, Mapa České republiky, Mapa České republiky, ke stažení, Mapy, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, články, Instagram, blog, profilovka, office, škola, profil, referáty, Pinterest, časopis, Twitter, PowerPoint, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Elfka zdarma, vektor Studna ke stažení nebo obrázek Bambus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.