Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa České republiky, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mapa České republiky. Klipart Mapa České republiky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa České republiky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa České republiky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x282
160x90

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 557 476 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa České republiky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Taneční pár ke stažení Podívejte se i na vektor Mol ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Česnek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, download, grafika, ilustrační obrázek, Mapa České republiky, ke stažení, kliparty, free, Mapy, vektorový obrázek, klipart, Mapa České republiky

Doporučené použití klipartu: profilovka, články, openOffice, Pinterest, inkscape, textové dokumenty, referáty, pozvánky, dokumenty, kalendář, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Ředkvička ke stažení, obrázek Drápy ke stáhnutí nebo klipart Cizrna zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.