Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Brazílie, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Brazílie zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mapa Brazílie. Obrázek Mapa Brazílie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Brazílie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Brazílie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1271
800x794
500x496
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 399 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Brazílie je v kategorii Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Opera Sydney zdarma Podívejte se i na obrázek Školák ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Mapa Brazílie, download, free, cliparts, ilustrační obrázek, Mapa Brazílie, vektorový obrázek, zdarma, vektor, Mapy, ke stažení, kliparty, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, plakát, články, inkscape, Instagram, avatar, Pinterest, Twitter, PowerPoint, prezentace, škola, dokumenty, pozvánky, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hvězdičky zdarma, klipart Broskev ke stažení nebo ilustrace Mapa pokladu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?