Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Brazílie, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Brazílie zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mapa Brazílie. Obrázek Mapa Brazílie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Brazílie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa Brazílie ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1271
800x794
500x496
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 399 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa Brazílie se nachází v sekci Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hornický znak ke stáhnutí Podívejte se i na vektor BMW touring zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zářivka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, Mapy, cliparts, grafika, kliparty, vektor, klipart, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, obrázek, Mapa Brazílie, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, Facebook, prezentace, škola, časopis, referáty, Pinterest, word, seminární práce, corelDraw, památník, fotokniha, textové dokumenty, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Ambulance ke stáhnutí, obrázek Lebka 3D zdarma nebo klipart Vstup zakázán ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?