Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Afriky, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mapa Afriky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mapa Afriky ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa Afriky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
800x879
455x500
145x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 723 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa Afriky se nachází v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Delfín ke stažení Podívejte se i na vektor Fialová ozdoba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jablka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Mapa Afriky, Mapy, ilustrace, ke stáhnutí, download, kliparty, ke stažení, zdarma, obrázek, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakát, články, Facebook, profilovka, webové stránky, inkscape, word, web, office, openOffice, časopis, seminární práce, avatar, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sanitka ke stažení, obrázek Vločka ke stáhnutí nebo klipart Recepční zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.