Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jordánsko, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jordánsko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jordánsko. Kreslená ilustrace Jordánsko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jordánsko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jordánsko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1432x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 779 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jordánsko je v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stonožka ke stažení Podívejte se i na obrázek Mikrofón ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slon zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, Jordánsko, vektorový obrázek, vektor, grafika, ke stažení, Jordánsko, kliparty, obrázek, download, ke stáhnutí, Mapy, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, pozvánky, kalendář, profil, corelDraw, referáty, Pinterest, textové dokumenty, škola, web, články, PowerPoint, plakát, word, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Buddha ke stažení, klipart Děda ke stáhnutí nebo ilustrace Slunečnicové pole zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.