Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Haiti, Mapy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Haiti zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Haiti. Klipart Haiti je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Haiti? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Haiti zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Haiti ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1224
1280x979
800x612
500x382
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Haiti se nachází v sekci Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostýmy ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Větrák zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Karatistka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, Haiti, ilustrační obrázek, Haiti, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, klipart, vektor, Mapy, zdarma, kliparty, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, kalendář, pozvánky, články, Twitter, plakát, webové stránky, Instagram, škola, inkscape, dokumenty, profil, památník, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Nikola Tesla ke stáhnutí, obrázek Junonia coenia zdarma nebo klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.