Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Globus, Mapy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Globus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Globus. Klipart Globus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Globus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
383x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 144 059 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Globus patří do sekce Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santa se sobem zdarma Podívejte se i na klipart Pohřebák ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, zdarma, grafika, vektor, cliparts, download, klipart, Globus, Globus, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, profilovka, dokumenty, word, office, referáty, blog, seminární práce, corelDraw, prezentace, inkscape, památník, Pinterest, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Modrá ozdoba zdarma, ilustrace Varhany ke stažení nebo vektor Muchomůrka červená ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.