Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Globus, Mapy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Globus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Globus. Klipart Globus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Globus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
383x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 144 059 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Globus je v sekci Obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční králíček ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vánoční stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Rychlovarná konvice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Mapy, kliparty, Globus, obrázek, ilustrační obrázek, free, grafika, Globus, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, klipart, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, textové dokumenty, office, Facebook, word, kalendář, openOffice, pozvánky, Twitter, blog, avatar, referáty, dokument, PowerPoint, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vitamín C ke stažení, vektor Kuba ke stáhnutí nebo obrázek Salát zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.