Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Azerbajdžán, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Azerbajdžán zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Azerbajdžán. Vektorová ilustrace Azerbajdžán je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Azerbajdžán v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azerbajdžán zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Azerbajdžán ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1314
1280x1051
800x657
500x411
160x131

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 788 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Azerbajdžán je v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Květinový dekor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace 31.12. zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bicí nástroje ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, klipart, Azerbajdžán, ke stažení, cliparts, Mapy, kliparty, zdarma, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, blog, textové dokumenty, dokument, památník, referáty, časopis, fotokniha, plakát, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Brokolice ke stáhnutí, vektor Bagr zdarma nebo obrázek Džus ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?