Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Arizona, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arizona zdarma ke stažení

Arizona je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Arizona je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Arizona v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arizona zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Arizona ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 154 896 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arohletter1

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Arizona patří do sekce Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zavináč zdarma Podívejte se i na klipart Nůž ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Garáž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, Arizona, ilustrační obrázek, klipart, Mapy, grafika, Arizona, vektorový obrázek, kliparty, free, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, corelDraw, plakát, pozvánky, fotokniha, Facebook, referáty, kalendář, profil, dokumenty, dokument, word, avatar, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Dortíček zdarma, ilustrace Morpho peleides ke stažení nebo vektor Mapa Nevady ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.